אטרקציות בירושלים

כמעט בלתי אפשרי לסכם בדף אחד את אינספור האטרקציות, האתרים, התצפיות, הנופים והחוויות שמקופלות בעיר אחת קסומה. כשהיא מגשרת באלגנטיות ובדרך המיוחדת רק לה - בין חדש לישן, בין עתיק למודרני - ירושלים מגישה על מגש של כסף את תמצית המהות האנושית, על מגוון הדעות, הדתות והאומנות הקיימות בה.
בואו לחגוג את החיים בין דוכני השוק של מחנה יהודה, הגיעו לכותל והרגישו איך ההיסטוריה הופכת למציאות מול עינכם ובקרו באחד מהמוזיאונים הנפלאים, הפזורים לאורכה ולרוחבה של העיר.

שוק מחנה יהודה

הפנינה הקולינרית והתרבותית הזו, מגלמת בתוכה הרבה מעבר לדוכני ירקות ודוכני מלאכה עתיקה. תמצאו כאן עושר בלתי נתפס של חוויות, מראות וצלילים המגלמים את הסיפור הירושלמי לאורך הדורות. תמצאו כאן בוטיקים מרתקים, מזכרות, אומנות, דוכני פלאפל ומסעדות עממיות שתוצרתן אינן נופלת, מזו המוגשת במסעדות היוקרה הסמוכות.
שוק מחנה יהודה

העיר העתיקה

העיר העתיקה היא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, המזמינה אתכם למבוך של רחובות צרים, אתרים היסטוריים ושווקים תוססים המייצגים את לב ההיסטוריה העשירה והמשמעות הדתית של העיר. בעיר העתיקה תמצאו את הכותל המערבי, השריד המשמעותי ביותר לבית המקדש; כיפת הסלע ממוקמת בהר הבית, כאתר בעל משמעות דתית עבור מוסלמים; כנסיית הקבר ברובע הנוצרי של העיר העתיקה, מסמלת את אתר צליבתו, קבורתו ותחייתו של ישו, ומושכת מדי שנה מאות אלפי צליינים מכל רחבי העולם. 
העיר העתיקה

מדרחוב בן יהודה

מדרחוב בן יהודה מסמן את העיר המערבית, המודרנית. המדרחוב נמתח לאורך ציר יפו, לצד שכונת נחלת שבעה הפסטורלית ומנקז לתוכו תנועה ערה של עשרות אלפים מדי יום, הבאים לשתות קפה, לבקר בחנויות היפות ולהתבונן בפסיפס הירושלמי הייחודי של אנשים מכל העולם.
מדרחוב בן יהודה

עין כרם

השכונה הציורית תיקח אתכם לפאתי ירושלים, לבועה שקטה ומנותקת בה תמצאו אווירה שלווה, סמטאות מלאות קסם ושפע של נקודות עניין ובהן כנסיות מיוחדות, נקודות תצפית ומסעדות נחשבות.
עין כרם

הר הזיתים

הר הזיתים הקדוש מציע למבקריו נופים פנורמיים של ירושלים, וחוויה שורשית ורוחנית הכוללת את הקברים העתיקים והמשמעותיים, לצד נקודות ציון בולטות ובהן גן גת שמנים וכנסיית כל העמים.
הר הזיתים

מדרחוב ממילא

שדרת ממילא, שדרת המותגים של ירושלים, היא יעד קניות מבוקש של בוטיקים יוקרתיים, חנויות מעצבים ומותגי עילית מכל העולם. השדרה ממוקמת מחוץ לחומות העיר העתיקה בירושלים, ובה משולבים שרידי אבן מתקופות קדומות, מסעדות שף ואווירה תוססת וצעירה.
מדרחוב ממילא

מוזיאון ישראל

מוזיאון ישראל בירושלים הוא ביתם של מגילות ים המלח – אחד מהממצאים החשובים ביותר בהיסטוריה היהודית, לצד אוסף של פרטי אומנות נדירים, חפצי יודאיקה ואוצרות ארכיאולוגיים המציגים לראווה ולגאווה, את המורשת התרבותית של ישראל.
מוזיאון ישראל

יד ושם

אתר הנצחת השואה הרשמי של ישראל ממוקם בהר הרצל, ומגיש למבקריו חוויה הוליסטית ונוקבת, המציגה את חיים ומותם של ששת מיליון היהודים שנספו במהלך השואה, דרך תערוכות, אוספים ומיצגי זיכרון מרשימים.
יד ושם