מלון PLAY מידטאון תל אביב

PLAY הינו מותג אירוח מבית ישראל קנדה המציג קונספט חדשני אשר פורץ את גבולות הנורמה המסורתיים ומציע תרבות אירוח המאפשרת אינטראקציה חווייתית ותקשורת בין אישית אמיתית. פרק חדש בו האורח משחק תפקיד חשוב ביצירת קשרים עם צוות המלון - המארחים, השכנים - תושבים, והיעד – מגרש המשחקים. גישתנו לאירוח סובבת סביב עולם של חוויות, בופה אין סופי של טעמים ומטעמים. חווית אירוח ייחודית בכל רגע וזמן נתון, בה האורח הוא המלך, משוחרר משגרת היומיום, בעל חופש ביטוי ובחירה מובהקים.
המרחבים הציבוריים המזמינים של מידטאון כוללים ברים ROOFTOP,זאפה תל אביב,קיר טיפוס,מסעדות,חדר כושר,מעדנייה,בתי קפה,TATTOO,תערכות מתחלפות,SHOPING 
המלון אשר נבנה כבר בימים אלו ממוקם בפרויקט "מידטאון תל אביב". במלון יהיו 115 חדרים בגדלים שונים: החל מ-16 מ"ר עם תקרות גבוהות בגובה עבור אנשי עסקים ועד סוויטות עם מרפסות לתל אביב ודופלקסים, כשכל חדר בעיצוב שונה ופונה לקהל אחר. קהל היעד הוא אנשי עסקים ותיירים, לצד משפחות.
בלב ליבנו אנו מקדשים חווית אירוח אותנטית, אורבנית, מקומית, ואישית. יציאה משגרת חי היום יום טומנת בחובה שלל הזדמנויות לחוות, להתערבב, לחקור, לגלות, ללמוד, לצחוק, לשחק. אנו ממליצים לא להיות יותר מידי רציניים, החיים הם משחק והעיר היא מגרש המשחקים. 

הפתיחה בקרוב
מידע נוסף
WiFi חינם
זמן מקומי:
08:05