חדרים וסוויטות

סטודיו

מגיעים לתל אביב לביקור עסקים? זקוקים לפסק זמן אליו רק אתם מוזמנים? חדרי STUDIO מיועדים לכם. חדרי ה-Single מעוצבים באופן מעורר השראה, ובהם תמצאו נוחות, אנרגיה ופריצת גבולות. כאן תמצאו את כל מה שדרוש כדי להתנתק ולהיטען מחדש: מיטת Queen Size רכה ומזמינה, בה תוכלו לנוח לפני הפגישה הבאה (או לילה של בילויים), חדר מקלחת מאובזר, ערכת קפה וכמובן – נוף לסיטי הפועם של תל אביב.
הזמנת חדר זה

פליי

מחפשים זמן זוגי קצת אחר? חדרי PLAY תוכננו במיוחד עבורכם. חדרי PLAY מיועדים לזוגות או יחידים, ומעוצבים מחוץ לקופסא. בחוץ, תחכה לכם ההמולה של העיר, ובפנים – תוכלו להרגיש בבית. בחדרים מיטה זוגית בגדלים שונים, ערכת קפה מאובזרת, מקלחת ומוצרי טיפוח מענגים ונוף אורבני מהיר ומרגש.
הזמנת חדר זה

לופט

הבאנו את ניו יורק לתל אביב, ואתם מוזמנים להתרגש. חדרי LOFT מעוצבים בסגנון ניו יורקי מתוחכם, ובהם תמצאו את כל הנוחות של מלון בוטיק – באווירה שוברת שגרה. בחדרים מיטה זוגית גדולה, מגבות ענק, ערכת קפה מאובזרת, מוצרי טיפוח מענגים וקירות זכוכית המכניסים את האנרגיה הבועטת של העיר, עד אליכם לחדר.
הזמנת חדר זה

חדר גלריה

הבאנו את ניו יורק לתל אביב, ואתם מוזמנים להתרגש. חדרים מעוצבים בסגנון ניו יורקי מתוחכם, ובהם תמצאו את כל הנוחות של מלון בוטיק – באווירה שוברת שגרה. בחדרים מיטה זוגית גדולה, מגבות ענק, ערכת קפה מאובזרת, מוצרי טיפוח מענגים וקירות זכוכית המכניסים את האנרגיה הבועטת של העיר, עד אליכם לחדר. באתם לקרוע את העיר, ולא רוצים לוותר על הנוחות של הבית? חדרי Gallery מעוצבים כדירות מינימליסטיות, בלתי שגרתיות אך נוחות, המחולקות ל-2 קומות: בקומת הלופט – מיטה זוגית ובקומה הראשונה, ספת אירוח נוחה (ונפתחת), מקרר וערכת קפה, וברקע – התפאורה המהממת ביותר בעולם.
הזמנת חדר זה

סוויטה גלריה

הבאנו את ניו יורק לתל אביב, ואתם מוזמנים להתרגש. חדרים מעוצבים בסגנון ניו יורקי מתוחכם, ובהם תמצאו את כל הנוחות של מלון בוטיק – באווירה שוברת שגרה. בחדרים מיטה זוגית גדולה, מגבות ענק, ערכת קפה מאובזרת, מוצרי טיפוח מענגים וקירות זכוכית המכניסים את האנרגיה הבועטת של העיר, עד אליכם לחדר. מחפשים מקום לערב חברים מושקע באמת? חופשה משפחתית בסגנון אחר? סוויטת Gallery מיועדת ל-2 זוגות חברים או משפחה, מעוצבת כדירה קטנה בעלת 2 מפלסים, העליון מעוצב כגלריה פרטית הפתוחה לנופה הסואן של הסיטי. בסוויטה 2 מיטות זוגיות, ערכת קפה משודרגת, מקרר, הפתעות מתוקות, מוצרי אמבט מענגים, נעלי בית וחלוק רחצה, שירות סידור חדרים נוסף.
הזמנת חדר זה

חדר טרסה

הבאנו את ניו יורק לתל אביב, ואתם מוזמנים להתרגש. חדרים מעוצבים בסגנון ניו יורקי מתוחכם, ובהם תמצאו את כל הנוחות של מלון בוטיק – באווירה שוברת שגרה. בחדרים מיטה זוגית גדולה, מגבות ענק, ערכת קפה מאובזרת, מוצרי טיפוח מענגים וקירות זכוכית המכניסים את האנרגיה הבועטת של העיר, עד אליכם לחדר. אם כבר לחוות את תל אביב כמו מקומי – אז רק כך: בחדרי Terrace תמצאו את כל הנוחות של הבית, פלוס בונוס משמעותי – מרפסת פרטית שתאפשר לכם לבלוע את העיר, עד כמה שתוכלו לשאת. במרפסת ג'קוזי מפנק, מיטות שיזוף ונוף פתוח ובחדר עיצוב אלטרנטיבי, מיטת ענק רכה, מוצרי טיפוח מענגים, מקרר, ערכת קפה מאובזרת וכניסה חופשית לטרקלין העסקים.
הזמנת חדר זה

סוויטה טרסה

הבאנו את ניו יורק לתל אביב, ואתם מוזמנים להתרגש. חדרים מעוצבים בסגנון ניו יורקי מתוחכם, ובהם תמצאו את כל הנוחות של מלון בוטיק – באווירה שוברת שגרה. בחדרים מיטה זוגית גדולה, מגבות ענק, ערכת קפה מאובזרת, מוצרי טיפוח מענגים וקירות זכוכית המכניסים את האנרגיה הבועטת של העיר, עד אליכם לחדר. בואו לחוות את תל אביב כמו שלא חוויתם מעולם. סוויטת Terrace המרווחת מעוצבת כדירה מזמינה ושוברת שגרה, ומאפשרת לכם לנוח, להירגע ולהתנתק, ובאותה נשימה – להתחבר לקצב המהיר של העיר. הסוויטה מעוררת ההשראה כוללת מרפסת פרטית ובה ג'קוזי מפנק, מיטות שיזוף ונוף פתוח לקו הרקיע של הסיטי. בסוויטה מיטה King Size, ערכת קפה משודרגת, הפתעות מתוקות, חלוקים ונעלי בית, כניסה חופשית לטרקלין העסקים, שירות סידור חדרים נוסף.
הזמנת חדר זה
מידע נוסף
WiFi חינם
זמן מקומי:
09:35