אטרקציות באשדוד

המלון ממוקם במרחק הליכה קצר מטיילת אשדוד, הטיילת הנמתחת לאורך של כשלושה קילומטרים, מאזור השוק ועד כיכר השמש, מחברת בין מספר חופים וכוללת מסלול הליכה, שרפרפי ישיבה, מתקני ספורט חדישים, בתי קפה וקיוסקים. מתאימה במיוחד לפעילות ספורטיבית או להליכה רומנטית אל מול הים.

פארק לכיש

פארק ירוק ומטופש המשתרע על כ-650 דונם לאורך הגדה הדרומית של נחל לכיש.
מתאים לכל סוגי המבקרים, חובבי הטבע נהנים מחלקו הפראי של הפארק במטרה לשמור על האיזון האקולוגי באזור, הספורטאים וחובבי האקסטרים מוצאים בו מסלולי הליכה ורכיבה על אופנים מגוונים, משפחות עם ילדים שמתלהבים מחיות הבר שבטיילת “חי-לכיש” וגם מביקור בפארק “אתגרים”, המציע מגוון אטרקציות לכל המשפחה.
ברחבי פארק לכיש תמצאו גם פינות ישיבה מוצלות, מדשאות, מתחם צפרות, פסלי אומנות גדולים ועוד.
פארק לכיש

שייט בנחל לכיש

עיריית אשדוד והחברה לתיירות פועלים יחדיו בפיתוח הנחל, בשלב הנוכחי הוקם רציף קוביות צף, ממנו יורדים למים כ- 10 סירות פדלים בלבד, שטות בתוואי של כ- 1.5 ק”מ .
על המשתמשים יחולו כל תקנות הבטיחות הנדרשות, מימי הנחל נבדקים ומנוטרים מידי כמה ימים ע”י גורמי מקצוע.
בתיירות אשדוד רואים חשיבות עליונה בקידום הפעילות “הירוקה” עם חינוך לשמירה על הטבע ועולם החי העשיר הקיים בפארק והנחל.
שייט בנחל לכיש

מרכז מבקרים בנמל אשדוד

מוזמנים ליהנות ממסע ייחודי, המשלב מסלול חוויתי במרכז המבקרים וסיור רכוב בנמל, תחשפו למכלול המופלא המרכיב את נמל אשדוד. המרכז פותח בפני הקהל הרחב צוהר לעולם המרתק של נמלי הים.
מרכז מבקרים בנמל אשדוד

פארק אשדוד ים

פרויקט הדגל של העיר אשדוד המשתרע על שטח של 200 דונמים, הפארק נגיש ומשמש לבילוי לכל המשפחה,במרכזו אגם ומזרקה מזמרת, מתקני משחק, מקומות ישיבה מוצללים, סקייטפארק ומסעדה עם תפריט עשיר.
פארק אשדוד ים

פארק הפיראטים

פעילות לחובבי אקסטרים, בפארק שתוכלו למצוא בו ספינת פיראטים ענקית הכוללת מגלשות מופלאות באורך 35 מ’, פירמידת חבלי טיפוס גדולה, מתקן ייחודי מהסדרה 'פרדייס' שהילדים ירגישו את הטבע.
פארק הפיראטים

מרכז דולפין והים

מרכז מבקרים הכולל תצוגה ייחודית של עולם הליוויתנים, הדולפינים והסביבה הימית שהם חיים בה בים התיכון.
במהלכו של הסיור המבקרים נחשפים לעולם מופלא ולחוויה בלתי נשכחת.
מרכז דולפין והים